Eviniz içinEn iyisi

Kalite ve stille eş anlamlı olan BALHOME, geleneksel işçiliği ileri görüşlü klasik-modern tasarımla birleştiriyor.


Dünyanın dört bir yanında  zengin kültür dokusundan ilham alan BALHOME, zamansız ve uluslararası estetik geliştirdi. Bu, birinci sınıf malzemeler ve benzersiz iç mekânları ortaya çıkarmak için detaylara gösterilen titizlik İle birleştirmiştir.


BALHOME hikâyesi 1976 yılında İstanbul’da başlamıştır. Kişiye özel hizmeti ile ele aldığı tüm projeleri zamansız ve kaliteli ürünlere odaklanarak orijinal ve zarif parçalar haline getirmiştir..


BALHOME bir aile işletmesidir. Şirketimiz isminden esnaf ve zanaatkârlarla kurulan bağlara kadar ailevi değerler BALHOME’un kalbinde yer almaktadır. Tasarım ve üretim sürecinde yer alan her kişi BALHOME ailesinin bir uzantısı haline gelmiştir.

 

En ileri teknolojilere yatırım yaparak yenilikçilik için çabalarken geleneksel işçilik tekniklerini onurlandırmaktan gurur duymaktadır. İki uygulamanın bu karışımı, BALHOME’u iç tasarım dünyasında farklı kılan şeydir.


BALHOME, marangozlardan döşemecilere ve metal işçilerine kadar her menteşe, bağlantı Ve dikişte mükemmelliği sağlamak için bölgedeki en iyi zanaatkarlarla çalışmaktadır.


Yıllar geçtikçe şirketimiz, her koleksiyonun değişmez bir özelliği haline gelen ve her zaman ‘’ SÜREKLİLİK RUHU İÇİNDE YENİLİK ‘’ temel ilkesini takip eden bir misyon özümsemiştir.


Şirketimiz vizyonunda yer alan bu tasarım, estetik sadelik zamansız zarafet, geleneğin işaretinde sürelilik, terzilik detaylarına büyük önem veren zanaatkar ustalığı ile birleşmiştir. 

Approach

BALHOME, En İleri Teknolojilere Yatırım Yaparak Yenilikçilik İçin Çabalarken Geleneksel İşçilik Tekniklerini Onurlandırmaktan Gurur Duymaktadır. İki Uygulamanın Bu Karışımı, BALHOME’u İç Tasarım Dünyasında Farklı Kılan Şeydir. BALHOME, Marangozlardan Döşemecilere Ve Metal İşçilerine Kadar Her Menteşe, Bağlantı Ve Dikişte Mükemmelliği Sağlamak İçin Bölgedeki En İyi Zanaatkarlarla Çalışmaktadır.

Finesse

YIllar Geçtikçe Şirketimiz, Her Koleksiyonun Değişmez Bir Özelliği Haline Gelen Ve Her Zaman ‘’ SÜREKLİLİK RUHU İÇİNDE YENİLİK ‘’ Temel İlkesini Takip Eden Bir Misyon Özümsemiştir. Şirketimiz Vizyonunda Yer Alan Bu Tasarım, Estetik Sadelik Zamansız Zarafet, Geleneğin İşaretinde Sürelilik, Terzilik Detaylarına Büyük Önem Veren Zanaatkar Ustalığı İle Birleşmiştir.