giris

İndirimli Yatak Odaları

Değerli Müşterimiz, Balhome Mobilya sizler için en popüler 2013 tasarımı yeni ürün yatak odası takımlarını inanılmaz fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Çok satılan ürünleri pahalıya satmak yerine siz değerli müşterilerimizin en çok beğendiği avangard ve modern yatak odası modellerini kampanya kapsamına alarak uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Her zaman müşterilerinin menfaatini prensip edinmiş olan Balhome Mobilya indirimli yatak odası takımları, indirimli koltuk ve köşe takımları, indirimli yemek odası takımlarıyla müşterilerine her zaman olduğu gibi cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Evinizin mobilyalarını alırken göz kamaştırıcı modeller ve ekonomik fiyat avantajlarıyla inanılmaz kampanyaları kaçırmamak için Balhome mobilya indirimli ürünleri takip etmenizi öneririz.

İndirimli Yatak Odaları - Products

    Showing 1 to 15 of 23 (2 Pages)


Ulaşım

Maltepe
Tel: (0216)352 55 60
Kurtköy
Tel: (0216)378 13 55
Balhome mobilya olarak birinci önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin beğeneceği türden mobilyaları araştırıp mağaza teşhirimizde sergilemek ve sergilemiş olduğumuz mobilyalarımızın kalitelerinden emin olmaktır, Balhome mobilya olarak siz değerli müşterilerimiz için, Yemek odası takımları, yatak odası takımları, koltuk ve salon takımları, koltuk takımları, salon koltukları, köşe koltukları, duvar üniteleri, televizyon üniteleri ve eviniz için gerekli bütün mobilyaları balhome mobilyada sizin rahatınız için, büyük bir özveri ve dikkatle seçiyoruz.
Balhome mobilyada kampanyalar bitmek bilmiyor evinize alacağınız mobilya türünüz ne olursa olsun önce balhome mobilyaya gelin ve Yemek Odası fiyatları, yatak odası fiyatları, koltuk takımı fiyatı, tv ünitesi fiyatı, duvar ünitesi fiyatı, genç odası fiyatı, bebek odası fiyatı, zigon fiyatı, orta sehpa fiyatı her ne olursa olsun eviniz için gerekli bütün mobilyarın fiyatlarına bakmadan başka mobilyacı dan almayın.